REALIZUJEMY PROJEKTY DOFINANSOWANE Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

Dotacje na innowacje

Opracowanie koncepcji i wdrożenie do produkcji technologii wytwarzania materiałów termokurczliwych dla ciepłownictwa – muf i nasuwek

Projekt polega na opracowaniu w fazie badawczej nowej i unikatowej technologii wytwarzania dwóch grup materiałów termokurczliwych: muf i nasuwek termokurczliwych oraz kleju termotopliwego stosowanego do wykonania złącza tych materiałów termokurczliwych. Mufy i nasuwki to podstawowy osprzęt termokurczliwy służący do odtwarzania płaszcza zewnętrznego na łączeniach preizolowanych rur ciepłowniczych.

W fazie badawczej zostanie opracowana koncepcja prac B+R, wytypowane odpowiednie materiały do badań, wykonane prototypy urządzeń potrzebnych do produkcji muf i nasuwek, przeprowadzone odpowiednie próby i testy oraz zostanie opracowana technologia aplikacji kleju.

W fazie inwestycyjno-wdrożeniowej zostanie wybudowana hala produkcyjna wraz z całkowitym wyposażeniem instalacyjnym. Hala będzie kompleksowo wyposażona w linie technologiczne pozwalające na produkcję muf i nasuwek termokurczliwych. Nowopowstałe produkty będą rozszerzać i uzupełniać dotychczasową ofertę przedsiębiorstwa.

Innowacyjność projektu polega na opracowaniu przez Termogum nowej technologii wytwarzania materiałów termokurczliwych, która pozwoli firmie na wprowadzenie do produkcji oraz sprzedaży muf i nasuwek termokurczliwych. Efektem uzupełniającym będzie opracowanie nowej technologii wytwarzania oraz aplikacji na powstałe materiały termokurczliwe kleju termotopliwego.

Projekt cechuje się innowacyjnością produktową, procesową i organizacyjną, zarówno na poziomie przedsiębiorcy, jak i na poziomie krajowym.
Informacje na temat zapytań ofertowych, dotyczących powyższego Projektu, dostępne są w siedzibie firmy. Zapraszam do kontaktu!

Informacje na temat zapytań ofertowych, dotyczących powyższego Projektu, dostępne są w siedzibie firmy. Zapraszam do kontaktu!

Rozwój firmy Termogum Sp. z o.o. poprzez działalność eksportową

Projekt polega na opracowaniu i wdrożeniu strategii rozwoju działalności eksportowej na wybranych rynkach docelowych pod nazwą Plan Rozwoju Eksportu.

Informacje na temat zapytań ofertowych, dotyczących powyższego Projektu, dostępne są w siedzibie firmy. Zapraszamy do kontaktu!

ARCHIWUM – Zapytanie ofertowe na wykonanie PLANU ROZWOJU EKSPORTU

Kontakt w sprawie Projektów:
E-mail: termogum@termogum.pl
Tel. (22) 722 34 81

Projekty są dofinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

dni

Realizujemy projekt Paszport do Eksportu

Termogum Sp. z o.o. realizuje projekt „Rozwój firmy Termogum Sp. z o.o. poprzez działalność eksportową” oraz ” Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu w przedsiębiorstwie Termogum Sp. z o.o.” dofinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Przedsięwzięcie polega na opracowaniu i wdrożeniu strategii rozwoju działalności eksportowej na wybranych rynkach docelowych pod nazwą Plan Rozwoju Eksportu.

Nazwa projektu: „Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu w przedsiębiorstwie Termogum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”
Całkowita wartość projektu: 391 885,00 PLN
Kwota dofinansowania: 195 942,50 PLN
Termin realizacji: 01.07.2012 – 30.06.2014

Nazwa projektu: „Rozwój firmy Termogum Sp. z o.o. poprzez działalność eksportową””
Całkowita wartość projektu: 10 000,00 PLN
Kwota dofinansowania: 8 000,00 PLN
Termin realizacji: 03.04.2011 – 31.08.2011

Zakupy dokonywane w ramach projektu prowadzone są w oparciu o zapytania ofertowe.
Zapytania ofertowe dostępne są w siedzibie firmy, bądź przesyłane na życzenie.

Zapraszamy do kontaktu!

dni

.

Możliwość komentowania jest wyłączona.