W lutym 2012 r. TERMOGUM Sp. z o.o. ponownie uzyskał certyfikat potwierdzający, iż wdrożony System Zarządzania Jakością spełnia wymagania międzynarodowej normy ISO 9001:2008 w sferze produkcji kapturków termokurczliwych.

Przyznanie certyfikatu jest elementem realizowanej przez firmę polityki jakości, której podstawowym celem jest dążenie do pełnej satysfakcji klienta poprzez dostarczanie najwyższej jakości produktów w korzystnych cenach.

W firmie TERMOGUM zawsze przywiązywano dużą wagę do wysokiej jakości obsługi klienta. Szczególny nacisk kładziony był również na jakość, niezawodność i łatwość montażu naszych wyrobów. Norma ISO 9001 ukierunkowana jest na zrozumienie i spełnienie wymagań klienta, a przyznany certyfikat potwierdza wypełnianie przez TERMOGUM takich zasad jak: zorientowanie na klienta, przywództwo, zaangażowanie ludzi, podejście procesowe, systemowe podejście do zarządzania, ciągłe doskonalenie, rzeczowe podejście do podejmowania decyzji, wzajemne korzyści w stosunkach z dostawcami.

.

Możliwość komentowania jest wyłączona.